icon home
Adriaan Langendonk
Adriaan Langendonk
Manager landelijke leesbevorderingsprogramma’s
alangendonk@lezen.nl
Agnes van Montfoort
Agnes van Montfoort
Specialist primair onderwijs
avanmontfoort@lezen.nl
Alix Wassing
Alix Wassing
Beleidsmedewerker
awassing@lezen.nl
Anne Borgdorff
Anne Borgdorff
Secretariaatsmedewerker
aborgdorff@lezen.nl
Bart Droogers
Bart Droogers
Specialist de Bibliotheek op school po
bdroogers@lezen.nl
Daan Beeke
Daan Beeke
Specialist voortgezet onderwijs
dbeeke@lezen.nl
Desirée van der Zander
Desirée van der Zander
Coördinator communicatie en pr
dvdzander@lezen.nl
Mobiel: +31 6 41 42 02 84
Gerlien van Dalen
Gerlien van Dalen
Directeur-bestuurder
info@lezen.nl
Gijs van der Hammen
Gijs van der Hammen
Medewerker online communicatie
gijs@lezen.nl
Inger Bos
Inger Bos
Communicatie programma’s leesbevordering
ibos@lezen.nl
Jette van den Eijnden
Jette van den Eijnden
Onderzoeksspecialist
jvandeneijnden@lezen.nl
Julienne van den Heuvel
Julienne van den Heuvel
Specialist BoekStart
jvdheuvel@lezen.nl
Karin Verburg
Karin Verburg
Administrateur
kverburg@lezen.nl
Liselotte Dessauvagie
Liselotte Dessauvagie
Specialist de Bibliotheek op school vmbo
ldessauvagie@lezen.nl
Marieke Smeijsters
Marieke Smeijsters
Medewerker projectontwikkeling en innovatie
msmeijsters@lezen.nl
Marijke Bos
Marijke Bos
Specialist voor- en vroegschoolse periode
mbos@lezen.nl
Milly Alexander
Milly Alexander
Medewerker projectadministratie
malexander@lezen.nl
Mustapha Esadik
Mustapha Esadik
Medewerker projectontwikkeling en innovatie
mesadik@lezen.nl
Najat Kaddour
Najat Kaddour
Secretariaatsmedewerker
nkaddour@lezen.nl
Niels Bakker
Niels Bakker
Onderzoeksspecialist
nbakker@lezen.nl
Peter van Duijvenboden
Peter van Duijvenboden
Specialist vmbo & teamleider projectontwikkeling en innovatie
pvanduijvenboden@lezen.nl
Renske Nugter
Renske Nugter
Communicatiemedewerker
rnugter@lezen.nl
Roos Wolters
Roos Wolters
Teamleider kennis- en beleidsontwikkeling en interne zaken
rwolters@lezen.nl
Tike de Boer
Tike de Boer
Medewerker bestuurssecretariaat
tdeboer@lezen.nl