Nieuwe Prinsengracht 89  1018 VR  Amsterdam   020 623 05 66  info@lezen.nl Stichting Lezen op Twitter Stichting Lezen op FacebookNieuwsbrief         Frysk  English  Contact  Login

Op basis van de richtlijnen van de overheid tegen de verspreiding van het coronavirus werken de medewerkers van Stichting Lezen thuis. We zijn bereikbaar via info@lezen.nl. Of mail een van onze medewerkers rechtstreeks.

Stichting Lezen bevordert het lezen in de Nederlandse en Friese taal
en levert een bijdrage aan het verbeteren van het leesklimaat en de leescultuur.

Inzenden nog tot 30 september

Aanmelden voor het tijdschrift Lezen

Word gratis lid van ons tijdschrift door het aanmeldformulier in te vullen. 

Agenda

1 juni t/m 31 augustus Zomerlezen, je vakantie begint met boeken CPNB
13 september Roald Dahl dag roalddahl-boeken.nl/roald-dahl
7 t/m 13 september Week van Lezen en Schrijven lezenenschrijven.nl
Vanaf 14 september Raadgedicht Raadgedicht
18 t/m 27 september Boekenweek voor Jongeren boekenweekvoorjongeren.nl
19 september Uitreiking Thea Beckmanprijs Archeon
25 september t/m 3 oktober ILFU (Internationaal Literatuur Festival Utrecht) ilfu.com
29 september Prijsuitreiking en bekendmaking Gouden Griffel tijdens het Kinderboekenbal kinderboekenweek.nl
30 september t/m 11 oktober Kinderboekenweek: En toen? Ontdek werelden van vroeger in de boeken van nu kinderboekenweek.nl
1 t/m 31 oktober Maand van de Geschiedenis maandvandegeschiedenis.nl
2 oktober De Nationale Voorleeslunch, in het kader van Wereldouderendag nationalevoorleeslunch.nl
2 en 3 oktober Drongo Talenfestival drongotalenfestival.nl
3 t/m 10 oktober Week van het Nederlands weekvanhetnederlands.org
7 t/m 11 oktober Read my World, Festival voor grensverleggende literatuur readmyworld.nl
14 t/m 18 oktober Frankfurter Buchmesse buchmesse.de/en
21 oktober t/m 18 november NS Publieksprijs/Boek van het Jaar 2020 nspublieksprijs.nl
26 oktober Stap op de Rode Loper! Leeuwarden stapopderodeloper.nl
1 t/m 30 november Nederland Leest: Het zwijgen van Maria Zachea van Judith Koelemeijer nederlandleest.nl
3 t/m 8 november Crossing Border crossingborder.nl
6 t/m 13 november Week van de Mediawijsheid 2020: Over gezond mediagebruik weekvandemediawijsheid.nl
10 november Uitreiking Boekenbon Literatuurprijs boekenbonliteratuurprijs.nl
25 t/m 28 november Wintertuinfestival wintertuinfestival.nl
24 november Dag van het Literatuuronderwijs dagvanhetliteratuuronderwijs.nl
10 december , Stichting Lezen Wetenschappelijk congres, De nieuwe lezer: lezen in het digitale tijdperk lezen.nl